A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Mandi
  • Imi Place Tot La Tine

Official Video

Video Link

Mandi, Diana & Mr. Juve - Imi Place Tot La Tine


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/06/2015

2015-06-14T19:39:55

See Also

Diana


Të ka lali shpirt, të ka lali xhan
të ka lali zemer, o sa shumë te du
Të ka lali shpirt, të ka lali xhan
të ka lali zemer, o sa shumë te du

Diana:
Ai tu ceva al tau , ce-mi place mie rau
Ce doar la tine eu gasesc
Ma faci sa simt din nou , ce nu credeam ca eu
O sa ajung sa mai iubesc
Imi place tot tot , la tine tot tot
Si te iubesc de nu mai pot
Imi place tot tot , la tine tot tot

Mandi:
Si te iubesc de nu mai pot
Të ka lali shpirt, të ka lali xhan
të ka lali zemer, o sa shumë te du
Të ka lali shpirt, të ka lali xhan
të ka lali zemer, o sa shumë te du

Mr. Juve:
Eu tu , mereu amandoi ,
Si nimeni sa nu se bage intre noi
Eu tu , asa cum ti-am zis
Vino langa mine , sa traim clipe de vis
Spune-mi spune-mi daca ma iubesti
Cum o fac eu fara sa ma gandesc
Si ma gandesc mereu la tine
La mine , la tine , stii bine , sa ne fie bine
Albania , Romania

Mandi:
Të ka lali shpirt, të ka lali xhan
të ka lali zemer, o sa shumë te du
Të ka lali shpirt, të ka lali xhan
të ka lali zemer, o sa shumë te du

Diana:
Imi place tot tot , la tine tot tot
Si te iubesc de nu mai pot

Susanu:
Bate in piept inima mea
Bum Ciki ciki ta , ciki ciki ta
Si daca ar fi sa ma iau dupa ea
Ar trebui sa-mi fac curaj sa vin la tine viata mea
Si am sa spun , sa spun , sa spun
Ca pentru mine esti tot ce-i mai bun
Ca te iubesc , ca mor de tine , dupa tine sunt nebun
Din suflet , eu toate ti le spun .

Mandi:
Të ka lali shpirt, të ka lali xhan
të ka lali zemer, o sa shumë te du
Të ka lali shpirt, të ka lali xhan
të ka lali zemer, o sa shumë te du


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019