Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Mandi Nishtulla & Gon Kalaja - Mbreti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  61

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2015

2015-12-31T00:38:53Gjigand e boni , Mashallah
Kompleksin goni , lum kush e ka

Per Gon Kalan,
Kush e ka shok
Se bon mo nona,
Osh mik per kok

Ref.x2
Mot,dhe sot dhe 1 mije vjet
Si ka zemren ka me gjet
Si ne fshat dhe ne qytet
Endri gonit ti je mbret

Astriti vogel
U boft mbret
Me zemer te madhe
Si babi vet
Ta djeg ta djegim
Sybardh Tirona
Terja be sulje,
Se bo mo nona

Ref.x3
Mot,dhe sot dhe 1 mije vjet
Si ka zemren ka me gjet
Si ne fshat dhe ne qytet
Endri gonit ti je mbret


Ky tekst u dërgua nga Durresi
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet