Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi - Mbreti Detit  (Feat. Mikel)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

18/08/2016

2016-08-18T19:23:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mbreti Detit" kënduar nga Mandi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet