Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi - Bobat (Feat. Eri Qerimi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Bobat kavaljerë janë shumë pareli
Mendojnë qysh bojn lekët jena bombastik
Vjen muzik hedh lekët me nigju muzik
Ngjon mandi nishtulla mbretin bomastik
Ktu ka boba ktu ke boba king dhe simpatik
Ktu ke koka ktu ke bosa dhe mbreti bombastik
Ktu ka boba ktu ke boba king dhe simpatik
Ktu ke koka ktu ke bosa dhe mbreti bombastik
Mandi e eri together tonightFeaturing: Eri Qerimi
Publikimi: 07/08/2017
Muzika: Mandi
Teksti: Mandi & Eri Qerimi
Orkestrimi: Festim Gici & Emrah Xhixho


Mandi - Bobat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bobat".
3. Video është e këngës "Bobat", por nuk këndohet nga Mandi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mandi:


Komente 0