Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi Nishtulla & Gon Kalaja - 2 Shisha-Shisha  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Muzika & Orkestrimi:

Albert Sula

Komente

Asnjë Koment

10/01/2018

2018-01-10T15:16:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "2 Shisha-Shisha" kënduar nga Mandi Nishtulla & Gon Kalaja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi Nishtulla & Gon Kalaja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet