A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mandi - Nuk Te Harroj


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/01/2018

2018-01-13T20:51:31


It's a long time that we try finding the lyrics to "Nuk Te Harroj" sung by Mandi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Mandi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Krail - Nuk Te Harroj

Asnje moment s'te ndaj e ne zemer ty te mbaj
te kerkoj ne cdo hap...
vetem ne endrra me rrin pran
edhe qielli per ty qan
ti nuk ke vdekur per mua je gjall
thuaj ne heshtje se kam mall
kjo jet e poshter qe njerzit i ndaaaaam :'(....

Every night
I wanna see
your eyes
I wanna see your smile
like an angel
S'te ndaj
jo jo
s'te ndaj
dhe qaj....kam mall per ty.

Periudha me e veshtir
kur nga jeta ike ti
cdo hap qe beja un hasja veshtirsi
ndryshoi jeta ime kur pran s'te kisha ty...
Endrrat qe i thurnim bashk...
ishim te dy...ku jan ato tani...ku...ku ndodhen vall...
u shuan si nje zjarr dhe tani jetoj me mall
loti rrjedh nga syri se di kur do ndaloj
mundohem ta ndal por kujtomet do si harroj
mbeshtetja qe un kisha tani nuk e kam me
cdo hap qe beja un ne krahe te kisha ty
tani cfar me o zot un nuk e di
keshtu ishte e shkruar te ndaheshim un dhe ti
por jeta vazhdon....vazhdon....dhe vazhdon
cdo dit e cdo nat shpirtit tim i mungon
jetoj me shpres se nje dit do t'shikoj
kjo shpres me mban qe jeten ta jetoj :(

Every night
I wanna see
your eyes
I wanna see your smile
like an angel
S'te ndaj
jo jo
s'te ndaj
dhe qaj....kam mall per ty.

Ku je tani te therras
me mall ne shpirt po shkruaj po flas
e pyes veten si jetoj paty?'(
Engjelli im kush me ndau nga ty...?'(
kujtimet e tua me ndjekin nga pas
atje ku ishim atje prap jam
tani cdo gje ka ndryshuar
un jam rritur ti je larguar'(

Every night
I wanna see
your eyes
I wanna see your smile
like an angel
S'te ndaj
jo jo
s'te ndaj
dhe qaj....kam mall per ty.(2x)

Sinan Hoxha - Nuk Te Harroj

Tme kthehesh ti ja smund t jetoj pa syt e tu qe dashurojTme kthehesh ti ja smund t jetoj pa syt e tu qe dashuroj.

Ref:

Nuk te harrojnuk te harroj larg prej teje jo smundem un jo te jetoj.Nuk te harrojNuk te harroj zemra ime per ty shum po qan e vajton.
Tme kthehesh ti jo smund t jetoj pa syt e tu qe dashuroj.

Asnjeher jo smendova t jetoj n vetmi nuk mund ta besoj t jetoj pa tyAsnjeher jo smendova t jetoj n vetmi nuk mund ta besoj t jetoj pa ty.Syri loton zemra vajtonDashuria pom shkatrronSyri loton zemra vajz.

Ref:

Nuk te harrojNuk te harrojzemra ime per ti shum po qan e vajton.Nuk te harrojnuk te harrojlarg prej teje jo smundem un jo te jetoj.Tme kthehesh ti jo smund t jetoj pa syt e tu qe dashuroj.

Asnjeher jo smendova t jetoj n vetmi nuk mund ta besoj t jetoj pa tyAsnjeher jo smendova t jetoj n vetmi nuk mund ta besoj t jetoj pa ty.Syri loton zemra vajtonDashuria pom shkatrronSyri loton zemra vajz.

Ref:

Nuk te harrojNuk te harrojzemra ime per ti shum po qan e vajton.Nuk te harrojnuk te harrojlarg prej teje jo smundem un jo te jetoj.Tme kthehesh ti jo smund t jetoj pa syt e tu qe dashuroj.Tme kthehesh ti jo smund t jetoj pa syt e tu qe dashuroj.

Xheki - Nuk Te Harroj

Kush t'ka than e dashur
se un t'kam harru
mu pom qel mengjesi
per ty tuj mendu

Kush t'ka than e dashur
se un t'kam harru
mu pom qel mengjesi aman
per ty tuj mendu

ref:Nuk t'harroj nuk t'harroj
veq per ty un dot kendoj
ti me don e un te du
hajde zemrat me i bashku(2x)

kush t'ka than e dashur
se un t'kam harru
mu pom qel mengjesi
per ty tuj mendu

kush t'ka than e dashur
se un t'kam harru
mu pom qel mengjesi aman
per ty tuj mendu

ref:Nuk t'harroj nuk t'harroj
veq per ty un dot kendoj
ti me do e un te du
hajde zemrat me i bashku

Nuk t'harroj nuk t'harroj
veq per ty un dot kendoj
ti me do e un te du
hajde zemrat me i bashku(2x)
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019