A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mandi - Ylli Bukurise


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  45

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/03/2018

2018-03-22T20:21:10

Arrangement:

Albert Sula


Mashalla per ty
Je dashnia ime
Si turkesh po dukesh
Tkam dhon zemren time

Marshalla per ty
Je dasnia ime
Si turkesh po dukesh
Tkam dhon zemren time

Habibi,Habibi
Ylli bukurise

ka met marr malli
Per guret e shtepise

Habibi,Habibi
Ylli bukurise

Ka met marr malli
Per guret e shtepise

Ka me ran nga qielli
Me flori mblulohesh

Do ndriqo si dielli
Nuse kur behesh

Do ndriqo si dielli
Nuse kur bohesh

Habibi,Habibi
Ylli i bukurise

Ka met marr malli
per guret e shtepis

Habibi,Habibi
Ylli i bukurise

Ka met marr malli
per guret e shtepis


Lyrics submited by nesa gesae-Cards (1)

2018-07-17 17:51:18
Mashalla per ty
Je dashnia ime
Si turkesh po dukesh
Tkam dhon zemren time

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019