Official Video

Mandi, Murat Nazifi, Landi Roko, Ilir Tironsi & Taulant Vasili - Kristi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/07/2018

2018-07-14T22:59:50

Më Shumë Nga

Murat Nazifi

Më Shumë Nga

Landi Roko

Më Shumë Nga

Ilir Tironsi

Më Shumë Nga

Taulant Vasili

Muzika:

Festim Gici

Muzika:

Keli Shikut

Teksti:

Olsi CelmetaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kristi" kënduar nga Mandi, Murat Nazifi, Landi Roko, Ilir Tironsi & Taulant Vasili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi, Murat Nazifi, Landi Roko, Ilir Tironsi & Taulant Vasili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...