Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi, Eri, Fatmiri, Landi, Murati & Ilir Tironsi - Suhejli  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Muzika:

Emrah Xhixho

Muzika:

Festim Gici

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Eri Qerimi

Më Shumë Nga

Landi Roko

Më Shumë Nga

Murat Nazifi

Më Shumë Nga

Fatmir Sula

Më Shumë Nga

Ilir Tironsi

23/07/2018

2018-07-23T12:58:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Suhejli" kënduar nga Mandi, Eri, Fatmiri, Landi, Murati & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi, Eri, Fatmiri, Landi, Murati & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet