Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Mandi - Ku Jane Puthjet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/10/2018

2018-10-24T16:17:34

Muzika:

Festim Gici

Teksti:

Olsi CelmetaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Jane Puthjet" kënduar nga Mandi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet