Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi, Murati & Ilir Tironsi - Binnaz  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  21

Muzika:

Festim Gici

Muzika:

Keli Shikut

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Murat Nazifi

Më Shumë Nga

Ilir Tironsi

25/10/2018

2018-10-25T22:25:55+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Binnaz" kënduar nga Mandi, Murati & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi, Murati & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet