A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Mandi - Kam Pare  (Feat. Mikel Elmazi & Ilir Tironsi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2018

2018-12-31T12:27:15

Featuring

Mikel Elmazi

Featuring

Ilir Tironsi

Teksti:

Mandi

Orkestrimi:

Festim Gici

Orkestrimi:

Keli Shikut


Gjithmon ti lun me keto mashtrime te dua ty budallaqja ime
Lumturin ta kam dhuru asiher buk ben per mu [x2]

Ref:
Kam pare o sa shum kam pare se ty te knoj çik o moj ledhatare [x2]

Zemren time ty ta dhash rash me veten ne bela si t'ia boj un i shkreti me mu qeshi i gjithe mileti [x2]

Ref:
Kam pare o sa shum kam pare se ty te knoj çik o moj ledhatare [x2]

Gjithmon ti lun me keto mashtrime te dua ty budallaqja ime
Lumturin ta kam dhuru asiher buk ben per

Zemren time ty ta dhash rash me veten ne bela si t'ia boj un i shkreti me mu qeshi i gjithe mileti

Ref:
Kam pare o sa shum kam pare se ty te knoj çik o moj ledhatare [x2]


Ky tekst u dërgua nga Isa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019