Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi - Jasim 2019  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Festim Gici

Muzika:

Keli Shikut

Teksti:

Olsi Celmeta

Komente

Asnjë Koment

11/01/2019

2019-01-11T11:03:36+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jasim 2019" kënduar nga Mandi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet