Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi - Khelena Tallava  (Feat. Ilir Tironsi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Orkestrimi:

Emrah Xhixho

Orkestrimi:

Festim Gici

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ilir Tironsi

27/03/2019

2019-03-27T15:44:08+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Khelena Tallava" kënduar nga Mandi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet