Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi & Ilir Tironsi - Isiom But Baro  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Orkestrimi:

Emrah Xhixho

Orkestrimi:

Festim Gici

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ilir Tironsi

29/03/2019

2019-03-29T19:21:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Isiom But Baro" kënduar nga Mandi & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet