Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi - Panama (Feat. Landi Roko & Ilir Tironsi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Nje resevime per ty e boj po ja nis kenges tja tregoi istori che make rethur me ty njerzit flasin Pa kuptim x2

Eja me eja mu ne panama te tegoj sa shum Te du amoj dashni amoj dashni vdeksha un per ty. Eja te shkoim ne panama te tregoi sa shum Te du a moj dashni amoj dashni vdeksha un per ty
Ti don veq ledhe e perqafime o zemra ime ti je arsyja jetes time o beba ime


Ky tekst u dërgua nga Fation mejdaniMandi
Featuring: Ilir Tironsi & Landi Roko
Publikimi: 17/07/2019
Muzika: Mandi
Teksti: Mandi
Orkestrimi: Festim Gici


Mandi - Panama
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Panama".
3. Video është e këngës "Panama", por nuk këndohet nga Mandi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mandi:


Komente 0