Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi - Trendafil Me Ere  (Feat. Rei & Ilir Tironsi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Teksti:

Mandi

Muzika & Orkestrimi:

Eri Qerimi

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ilir Tironsi

23/07/2019

2019-07-23T21:13:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trendafil Me Ere" kënduar nga Mandi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Adelina Ismaili. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

N'atë mal ku fryn veriu
se ç'këndon o moj bilbili
o ah, të gjithë ta kan zilinë
o veç oër gushën që m'ke ti.

Gushën që e kam në zemër
trëndafili more me erë
se e kam këtu ne zemër
trëndafil me erë.

N'atë mal ku fryn veriu
se ç'këndon o moj bilbili
o ah, të gjithë zilinë
oh veç për krahun që m'ke ti.

Krahun që e kam në zemër
trëndafil more me erë
se e kam k'të krah të ëmbël
trëndafil me erë.Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet