Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mandi, Landi, Zani, Geri, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi - Bisous
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bisous".
3. Video është e këngës "Bisous", por nuk këndohet nga Mandi, Landi, Zani, Geri, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mandi, Landi, Zani, Geri, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi - Bisous  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika:

Adi Sybardhi

Teksti:

Gezim Mneri

Orkestrimi:

Albert Sula

Video Produksioni:

Chill Pro

Komente

Asnjë Koment

21/07/2019

2019-07-21T15:59:36+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bisous" kënduar nga Mandi, Landi, Zani, Geri, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi, Landi, Zani, Geri, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Muzika: Adi Sybardhi
Teksti: Gezim Mneri
Orkestrimi: Albert Sula
Video Produksioni: Chill ProDërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë