Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mandi - Filipina

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Filipina".
3. Video është e këngës "Filipina", por nuk këndohet nga Mandi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mandi - Filipina  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4

Muzika:

Mandi

Orkestrimi:

Mikel Elmazi

Komente

Asnjë Koment

27/04/2020

2020-04-27T18:25:25+00:00Fej filipina po me dukesh barbina cokolat tina amiga vitamina.
hej filipina po me dukesh barbina cokolat tina amiga vitamina.

hej filipina po me dukesh barbina cokolat tina amiga vitamina.
hej filipina po me dukesh barbina cokolat tina amiga vitamina.

hej jo jo hej jo jo
4 her

je je e bukur je syri i bukur buza po me qesh je je e bukur je syri i bukur buza po me qesh.
je je e bukur je syri i bukur buza po me qesh.
je je e bukur je syri i bukur buzea po me qesh
4 her
je filipina multi vitamina kur jam me ty me kap adrenalina.
je filipina multi vitamina kur jam me ty me kap adrenalina

jo jo jo jo jo
agadigda dig rragdigda.
4 her

teksti dy
hej filipina po me dukesh barbina cokolat tina amiga vitamina.
hej filipina po me dukesh barbina cokolat tina amiga vitamina.

refreni dy (4 her)
je je e bukur je syri i bukur buza po me qesh.
je je e bukur je syri i bukur buza po me qesh.

4 her
je filipina multi vitamina kur jam me ty me kap adrenalina.
je filipina multi vitamina kur jam me ty me kap adrenalina.

jo jo jo jo jo
agadigda dig rragadigda.
(4 her)
5 her
hej filipina po me dukesh barbina cokolat tina amiga vitamina.
hej filipina po me dukesh barbina cokolat tina amiga vitamina.

hej filipina po me dukesh barbina cokolat tina amiga vitamina.
hej filipina po me dukesh barbina cokolat tina amiga vitamina


Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet