Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi, Geni & Mikel - Eksploziv Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O LOCI BOMBA O LOCI BOMBA

[MANDI:]
O LOCI BOMBA FLAK ERDHE KJO DTIE
KENDON EVRPOA PER JU DISPONOJNA
KJO ESHTE KENGA ZJARR ZJARR E
BOJNA PO THOJN MIKEL PO MIKEL
BOMBA

[MIKEL:]
NA KENOJM SE NA JEM BISHA NA DO
DHE AMERIKA NA JENA APO SJENA
KERJT VENIN NALT E KQYNA.
NA KENOJM SE NA JEM BISHA NA DO
DHE AMERIKA MANDI GENI NISHTULLA
KREJT VENIN NALT E KQYNA

[GENI:]
SHUME NZITOVA ZJARR MA SHUME
SHPENZOVA KENGE E TEMA CDO KENGE
HIT E BONA FLET GJITHDIA PO KENOJN
KAPEDANAT KETO JAN TE VENDIT MACJA
KOLOMBJANA

[REF. MANDI:]
O LOCI BOMBA FLAK ERDHE KJO DITE
KENDON EVROPA PER JU DISPONOJNA
KJO ESHTE KENGA ZJARR ZJARR E BOJNA
PO THOJN MIKEL PO MIKEL BOMBA

[MIKEL:]
NA KENOJM SE NA JEM BISHA NA DO
DHE AMERIKA MANDI GENI NISHTULLA
KREJT VENIN NALT E KQYNA.
NA KENOJM SE NA JEM BISHA NA DO
DHE AMERIKA MANDI GENI NISHTULLA
KREJT VENIN NALT E KQYNA


Ky tekst u dërgua nga Arsi Cena

Mandi, Geni & Mikel - Eksploziv
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eksploziv".
3. Video është e këngës "Eksploziv", por nuk këndohet nga Mandi, Geni & Mikel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mandi:


Komente 0