Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi & Liri Ketit - E Bukura Dhe Bisha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "E Bukura Dhe Bisha" kënduar nga Mandi & Liri Ketit.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "E Bukura Dhe Bisha".

Ky tekst është kërkuar 13 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
13

DËRGO TEKSTIN
Featuring: Liri Ketit
Publikimi: 17/06/2021
Muzika: Sardi Mneri
Video Produksioni: Frame Company Albania
Produksioni: Liri Ketit
Teksti: S&m
Special Guests: Klodian Dibra, Elidon Nomja, Valter Tafa
Director: Don EnioMandi & Liri Ketit - E Bukura Dhe Bisha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Bukura Dhe Bisha".
3. Video është e këngës "E Bukura Dhe Bisha", por nuk këndohet nga Mandi & Liri Ketit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Mandi:


Komente 0