A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Mangupi - Shqipet E Mija  (Feat. Hary-B & Afrobeats1)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/02/2016

2016-02-10T14:00:05

Featuring

Hary-B

Featuring

Afrobeats1


WHAT'S UP SHQIPE T'QUDITI A MENOVE QE HIKI//
A PE DON TRAP TRIPIN T'KALL DJEG T'SMUN HA TA LAG DHIP..//
QOKE TU LUJT N'FLOW PO SHKOJM SIKUR RRYMA// May

SUM ZEN MAN RRI N'VEN KU JE KOM STYL JOM NICE SHQIPE OKEY//
LEJ ME LE S'KAFSHOJN SEN Z'BOJN S'JON MANGUPA KREJT JON GAY//
TI BONE TANEN DOST UN BOJ TEMEN I BOMI BASHK HEY T'HUP AI EMER//

KU JOM MOS HAJDE ME FEMER MOS XHELOZO AJO E DON TEMEN// ho
EXPLOOW THOJN OSHT KLIK E VJETER SO E SHKRUME VETEM N'LETER//
JENA BASHK T'FORT SIKUR HEKUR
UN JOM UK E TI DHELPUR//

Refreni 2x

Afrosbeats1
________________
SHQIPET E MIJA E DIIIIN
NA KUR JENA KENNA
PËR JUVE OSHT
SIKUR ME SHKEL N'MIIIN
-n'miiiiin-
SHQIPET E MIJA E DIIIN
ATA TJERT PO BOHEN
KISHE NUK PO NIIIIN
-niiiin-

Hary-B
__________

Dhip..PO DONI MU KONEN ME NEVE E DI - YOU LIKE IT
PO FOLNI PER SENE PER FILM QE JO NUK I KI - I FUCK IT
BABI TA FAKI TA LLAKI TA FUTI NER SY - YOU SUCK IT
NA KENA MA SHUME SE JU KUAJ FUQI N KET BOLL-SHIT.

CLICK CLAK TA FUTI BANG-BANG
I COME BACK IM A BIG-BANG
HAJDE BITCH TA BOJ GANG-BANG
PO FOLNI PER RAPE PO NUK KENI SEN !

YOU KNOW MY SHQIPEZ TU KA LAG DH*** E PISHKIRI
HATER-at I KOM NKRAH E DINI JU SE KUSH O MA I MIRI
BITCH SUCK MY GUN ! KNENA XHEBRAILI
SKA KILI-MILI IM A REALY VEQ PI KSHYRY ORRR !!!

Refreni 2x

Afrosbeats1
________________
SHQIPET E MIJA E DIIIIN
NA KUR JENA KENNA
PËR JUVE OSHT
SIKUR ME SHKEL N'MIIIN
-n'miiiiin-
SHQIPET E MIJA E DIIIN
ATA TJERT PO BOHEN
KISHE NUK PO NIIIIN
-niiiin-


Ky tekst u dërgua nga  leotrimibrahimi


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019