Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mani - Haram Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Shume ma mir mos tkisha pa
A e din ti qka mke bo
A e din sa mke lendu
Une ty prap tkom besu

A mendove ti
kur e vrave kte dashni
Flas me hanen te mekatoj
Ti e din haram tpranoj

Qata sdu ma
Qata qata sdu ma
Haaaaaaram

A e menon najher
A e menon najheeeer ti
A e menon najher
Qa mke ba
Qa mke ba ti
Haram


Ky tekst u dërgua nga AlbinaMani Manardi
Publikimi: 14/03/2020
Video Produksioni: EMF Creative
Produksioni: Ultra Beats
Teksti: Mani & Florid Shala
Muzika: Ultra BeatsMani - Haram
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haram".
3. Video është e këngës "Haram", por nuk këndohet nga Mani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mani Manardi:


Komente 0