Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Mace - Telefoni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Make S'Degjono Pos Degjon
Çunat Çke Qe Me Qecon
Nga Te Gjeti Telefonit
Cerr Cerr Cerr Ben Telefon 2×

REF.2×
Telefon Moj Telefon
Mire Gjithdite Qesh Pushon
Ti Name Is Na Perroll Kush Te
Foli Meshikon

Flas Me Numrin E Ngatron
Pas Ka Falje Ma Kerkon
More Pune Puna Jot
Ike More Çuno Te Harroje

REF.3×
Telefon Moj Telefon
Mire Gjithdite Qesh Pushon
Ti Name Is Na Perroll Kush Te
Foli Meshikon

Boma Boma 20 Here
E Kam Numrin Ne 5 Here
Podi Nuk I Te Harroj
Se Kush Dreqi Te kaloj

REF.4×
Telefon Moj Telefon
Mire Gjithdite Qesh Pushon
Ti Name Is Na Perroll Kush Te
Foli Meshikon


Ky tekst u dërgua nga Master

Manjola Mace - Telefoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Telefoni".
3. Video është e këngës "Telefoni", por nuk këndohet nga Manjola Mace.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Manjola Mace:


Komente 0