A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Manjola Nallbani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  254
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 50 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Manjola Nallbani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Manjola Nallbani eshte nje kengetare e cila nuk e ka te veçuar zhanrin muzikor, pasi ajo kendon kenge popullore, folklorike, muzike te lehte etj. Perveç muzikes, ajo merret edhe me profesionin e saj shume te dashur, siç eshte mesimdhenia ne Akademine e Arteve ne Tirane. Ka shume pervoje ne muzike dhe me te gjithe ato prezantime te suksesshme, ka arritur qe te jete e dashur per publikun. Eshte e martuar dhe ka 2 vajza. Si natyre eshte e sinqerte, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Tingujt E Shpirtit Tim (2015)

Art (2004)

Me Shihni çilter Si Ju Shoh


» Dërgo Një Këngë »

Unë Do Të Dua
Ti, Linde Per Mua
Zemer Tirone
Je Fati Im
Shpirtin Ke Tek Mua
Lufton Drenica
Udhetoj E Menduar


Artistë Të Ngjashëm:

Rovena Dilo

Aida Baraku

Hirushe Xhemali

Nertila Koka

Antigona Sejdiu

Miradije Aliu

Sadete Shkodra

Ganimete Jashanica

Valbona Mema

Mira Konçi


Tags: Manjola Nallbani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019