Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Nallbani, Këngë Me Shkelzen Jetishin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[11-07-2014]
Manjola Nallbani ka publikuar disa foto nëpër rrjtet e saj sociale ku shihet gjatë xhirimeve të klipit të ri në bregdetin shqiptar.Bëhet fjalë për një këngë e cila do të jetë në duet me këngëtarin e njohur Shkelzen jetishi Xeni.Kënga është produkt i Flori Mumajesit. Inçizimi ka përfunduar dhe pritet të publikohet këto ditë. (Teksteshqip.Com)Komente 0