A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Manjola Nallbani - Dashurine E Pare Dhurova


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/06/2011

2011-06-08T08:27:58

Këngë e albumit:

"Me Shihni çilter Si Ju Shoh"


Dashurine e pare dhurova
per te njohur snjoh njeri
dhe mesova une te mos gaboj
kur e humba kte dashuri.

Me puthje genjeshtare
ma mesove dashurine
e paster isha fare,
e nuk e njihja pabesine.
Po ja qe nisi era
rrane fletet nje nga nje
te tjetra endra ska nga hera
ka floke dhe tradheti

dashurine e pare dhurova
per te njohur snjoh njeri
dhe mesova une te mos gaboj
kur e humba kete dashuri
zemren time e lendova
e plagosa ne rini
por pranvera serish do vi
dhe do te sjell tjeter dashuri

o dashuri sekret i moshes qe na rinon
ti papritur vjen dhe krejt
papritur si era shkon
o eja eja dashuri
eja eja perseri
merma dhimbjen time
dhe me ndiz nje zjarr te ri


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019