A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Manjola Nallbani - Baresha


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2015

2015-12-01T00:00:00

Orkestrimi:

Alfred Kaçinari

Këngë e albumit:

"Art"

Këngë e albumit:

"Tingujt E Shpirtit Tim"


Ooo aaa eee
Kam rrit shtatin
nder kto male
bashk me qingja e me dele
dhe bylbyla nder zabele
mas kumones loj e gzime
si shqiponja ime
Ref.2x
O era lule n’male o
o eni shoqe te lozim o
o fusha ngez po mveshet o
o lulet bardh po qeshin o
o dridhet mali cka u bo
o lum bareshat ndesh u ndan
o dridhet mali cka u bo
o lum bareshat ndesh u ndan
Ooo eee
Po tungllojne shum kumona
po gurgllon prrorrit malore
nat me qiell bjeshkat me bor e
nbjeshk dashnija vjen me mall e
sot nji fyll u kall e
Ref.
O era lule n’male o
o eni shoqe te lozim o
o fusha ngez po mveshet o
o lulet bardh po qeshin o
o dridhet mali cka u bo
o lum bareshat ndesh u ndan
o dridhet mali cka u bo
o lum bareshat ndesh u ndan
Aaa


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019