Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Manjola Nallbani - Ti Vetem Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila

Teksti:

Pandi Laço

Këngë e albumit:

"Art"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00Prekja e pamundur
Ndjenja e perhumbur
Vjen si shi I rrembyer neper nate
E behet pike lot
Sa nje pike lot

Puthja e penduar
Fryma e munguar
Vjen si shi I embel neper nate
E behet pike mjalte
Si nje pike mjalte

Dua te vij neser
Dua te vij neser
E pastaj ti thua jo
Ti dhe asnje tjeter
Ti dhe asnje tjeter
Ti dhe vetem ti

Ref
Eja Eja jeta ime
Eja Merre boten time
Eja behu mjalte e shi
Eja Eja ti
Eja Eja ti

Eja Eja neper ere
Eja Eja dhe njehere
Eja behu mjalte e shi
Eja Eja ti


Më Shumë Këngë Nga Manjola Nallbani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet