A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Manjola Nallbani - Shprehi E Vjeter


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Tingujt E Shpirtit Tim"

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '09"


U ralluan thirrjet
per mua je i zene
heshtja yte ka shume per te thene
mmm... Shume me pare e kam kuptuar
se per ne mbaroi
me tjetren ke nis
ti te njejten loje
ti ke frike se une lendohem
andaj nuk me flet
heshtja si ne varr
sa shume po me vret

REF:
Jo qe s'mund te dua une njeri tjeter,
por ti ke mbet shprehi shume e vjeter
si ta heq kete shprehi
dhe te dua perseri
jo, jo ty, por nje tjeter...
njeri tjeter

Vetem ne peralla dashuria zgjat per jete
po nuk ndosh keshtu ne realitet
mmm... Shume me pare e kam kuptuar
se per ne mbaroi
me tjetren ke nis
ti te njejten loje

Me ndihmoo disi
si t'ja bej pa ty
sa mundje shprehi
oooo dashuri...
ooo...

REF:
Jo qe s'mund te dua une njeri tjeter,
por ti ke mbet shprehi shume e vjeter
si ta heq kete shprehi
dhe te dua perseri
jo, jo ty, por nje tjeter
si ta heq kete shprehi
dhe te dua perseri
jo, jo ty, por nje tjeter.


Ky tekst u dërgua nga Mekita
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019