Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Nallbani - Zemer Tirone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  29

kudo jemi neper bot gjith shqiptaret tu i ftu se tirona jet e mot sofren shtru e mba per ju se tirona jet e mot sofren shtru e mban per ju.....
ne gjith boten me kerku si ty sofer tjeter ska ti ke dit vec me bashku asiher ske dit me nda ti ke dit vec me bashku asiher ske dit me nda....
o moj ti sofer tirone gjith shqiptaret i ke prit i ke nonat shum bujare asiher nk jn mrz.. dhe prej babes dhe prej nones jom si lulja ne behar se u linda nder tirone shpirti im sahat i bardh se u rrita nmes tirones e kom shpirtin tbardh tironc...
ne gjith boten me kerku si ty sofer tjeter ska ti ke dit vec me bashku asiher ske dit me nda ti ke dit vec me bashku asiher ske dit me nda....
o moj ti sofer tirone gjith shqiptaret i ke prit i ke nonat shum bujare asiher nk jn mrz.. dhe prej babes dhe prej nones jom si lulja ne behar se u linda nder tirone shpirti im sahat i bardh se u rrita nmes tirones e kom shpirtin tbardh tironc...
o moj ti sofer tirone gjith shqiptaret i ke prit i ke nonat shum bujare asiher nk jn mrz.. dhe prej babes dhe prej nones jom si lulja ne behar se u linda nder tirone shpirti im sahat i bardh se u rrita nmes tirones e kom shpirtin tbardh tironc...


Ky tekst u dërgua nga anaManjola Nallbani
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/11/2012
Muzika: Luan Zhegu
Teksti: Jorgo Papingji
Orkestrimi: Sajmir Çili
Video Produksioni: MAX Production


Manjola Nallbani - Zemer Tirone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer Tirone".
3. Video është e këngës "Zemer Tirone", por nuk këndohet nga Manjola Nallbani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Manjola Nallbani:


Komente 0