Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Nallbani & Shkelzen Jetishi - Unë Do Të Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Tingujt E Shpirtit Tim"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Xeni (Shkelzen Jetishi)

29/07/2014

2014-07-29T11:08:54+00:00Të Flas Për Ty
Fryma S'mjafton
Do Jesh Në Zemrën Time
Ti Keshtu Gjithmon
Kur Flas Për Ty
Fjalet Dalin Vet
Dhe Shkëlqimi i Syve T'mi
Dashuri Te Nxjerr

Nuk Mund Të Mas
Asgjë Me Ty
Ti Je Motivi im
Je Forca Për Të Dy
Nuk Do Ndaloj
Po Ta Them Me Shpirt
Deri Sa Të Kem Un Frym
Do Ta Them Qdo Dit

Un Do Të Dua
Un Do Të Dua
E Para Dashuri Dhe E Fundite
Je Për Mua
Asgjë Më Shum Se Ti
S'më Lumturon vërtet
Se Te Kam Jet
Ty Të Kam Jet

Nuk Mund Të Mas
Asgjë Me Ty
Ti Je Motivi im
Je Forca Për Të Dy

Nuk Do Ndaloj
Po Ta Them Me Shpirt
Deri Sa Të Kem Un Frym
Do Ta Them Qdo Dit

Un Do Të Dua
Un Do Të Dua
E Para Dashuri Dhe E Fundite
Je Për Mua
Asgjë Më Shum Se Ti
S'më Lumturon vërtet
Se Te Kam Jet
Ty Të Kam Jet


Ky tekst u dërgua nga  PatrikRadogoshi
Më Shumë Këngë Nga Manjola Nallbani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet