Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Nallbani - Ti, Linde Per Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti, Linde Per Mua" kënduar nga Manjola Nallbani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 10 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
10

DËRGO TEKSTIN


Publikimi: 19/11/2015
Muzika: Endri Muçaj
Teksti: Endri Muçaj
Orkestrimi: Ervin GonxhiMë Shumë Këngë Nga Manjola Nallbani:


Komente mbi këtë këngëManjola Nallbani - Ti, Linde Per Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti, Linde Per Mua".
3. Video është e këngës "Ti, Linde Per Mua", por nuk këndohet nga Manjola Nallbani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.