A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Manjola Nallbani - Trendafilin Kur Ta Dhashe


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2015

2015-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Tingujt E Shpirtit Tim"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trendafilin Kur Ta Dhashe" kënduar nga Manjola Nallbani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Merita Halili. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Trandafilin kur ta dhashe kujtova se do t'gezoj
Trandafilin kur ta dhashe kujtova se do t'gezoj
Ne penxhere kur te pashe nuk me the te dashuroj
O ne penxhere kur te pashe nuk me the te dashuroj

Pse sme thu se cfare menon
Por me le ne ket merzi
Pse s'me thu se cfare menon
Por me le ne ket merzi

Zemren po ma pervelon
Menja mrri vetem ke ti
O zemren po ma pervelon
Menja mrri vetem ke ti

Te pelqej at bukuri,Ato syte e tuj te zeze
Te pelqej at bukuri,Ato syte e tuj te zeze

A smenon se jom i ri,Gonxhe bukur ne mengjes
A smenon se jom i ri,Gonxhe bukur ne mengjesMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019