Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Manjola Nallbani - Qan Lulja Per Lulen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qan Lulja Per Lulen".
3. Video është e këngës "Qan Lulja Per Lulen", por nuk këndohet nga Manjola Nallbani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Manjola Nallbani - Qan Lulja Per Lulen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Orkestrimi:

Shpëtim Saraçi

Këngë e albumit:

"Tingujt E Shpirtit Tim"

Komente

Asnjë Koment

22/11/2015

2015-11-22T15:38:27+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qan Lulja Per Lulen" kënduar nga Manjola Nallbani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 8 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
8

DËRGO TEKSTIN

Orkestrimi: Shpëtim Saraçi

Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Fitnete Rexha - Qan Lulja Per Lulen

Qan lulja për lulen obobo
qan lulja për lulen o
lulen çe këpusin obobo
lulen çe këpusin o

Çe këpusin gocat obobo
Çe këpusin gocat o
që lahen si rosat obobo
që lahen si rosat o

Qan lulja për lulen obobo
qan lulja për lulen o
lulen çe këpusin obobo
lulen çe këpusin o

Që këpusin çunat obobo
që këpusin çunat o
çunat gushëpëllumbat obobo
çunat gushëpëllumbat o

Valbona Halili - Qan Lulja Per Lulen

qan lulja per lulen
lulen qe kepusin,
e kepusin qunat
qunat gush pelumbat
qan lulja per lulen
e lulen qe kepusin
e kepusin gocat
ce lahen si rrosat

valbona:
qan lulja per lulen obob
qan lulja per lulen oo
lulen qe kepusin obob
lulen qe kepusin oo
ee kepusin qunat obob
qunat gush pelumat oo
oo qe kepusin qunat obob
qunat gush pelumat oo

qan lulja per lulen obob
qan lulja per lulen oo
lulen qe kepusin obob
lulen qe kepusin oo
ee kupusin gocat obob
ce lahin oo si rrosat oo
aa qe kepusin gocat obob
ce lahin oo si rrosat oo

aa ktu e duje nanen obob
ktu e duje baben oo
se ato tkan rritun obob
si lule tkan rritun oo
te kan bo kafilen obob
aa ktu je ne nje babe oo
si ato ta dhan jeten obob
por si lulja lules oo

duaje nanen
duaje baben
se ato tkan rritur
si lule te kan ujdisur
ta kan bo kaftilen
duaje nanen
duaje baben
se ato ta dhan jeten oo
por si lulja lules oo
Më Shumë Këngë Nga Manjola Nallbani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë