A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Manjola Nallbani - Të Jem Për Ty Number 1


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/03/2016

2016-03-10T00:46:45

Muzika:

Edmond Zhulali

Teksti:

Irma Kurti


I want to feel your touch
like I never did before
to be your only dream in the night.
I want to be your Number one.

(Unë dua të ndjej prekjen tënde
siç nuk e kam ndjerë kurrë më parë,
të jem natën ëndrra jote e vetme.
Dua të jem për ty Numri një.)

Një varkë lëkundet
nga dallgët që vijnë
me pika loti mbushet
e lënë në harrim.

Grimca rëre ngatërrohen
në flokët e mi
trupin tim të zhveshur
vala e puth apo ti?

Le të mbetem për ty
më e bukura e dheut
të më duash çdo ditë
si në çastin e parë
dhe në krahët e tu
le të dehem e çmëndem,
të gëzoj e të qaj.

Unë ndjej prekjen tënde
siç nuk e kam ndjerë
më parë,
të jem për ty
ëndrra e vetme.
To be your only dream
in the night,
to be Number one.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019