A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Manjola Nallbani - I Njëjti Qiell


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/12/2017

2017-12-06T10:27:43

Muzika:

Elgit Doda

Teksti:

Rozana Radi

Pjesëmarrëse në

Festivali i 56-të në RTSH


Neser perseri do dale i njejti diell
neser perseri do ndajm te njejtin qell
Rreth botes , kerkova
Vetem dashuri

Fale dashurine edhe ne dite me shi
Fale dashurine si dikur femi
Dhe nise ti diten
Me pak miresi.

Degjoje zemren tende o njeri
hapet ti shpirtin vetem sonte se te dua
Kaq e thjeshte te japesh dashuri
Vetem, vetem sje ti

Ref
Nese me do me ler te jetoj
e ne gaboj jam njeri
Si nje uragan do vi te shtrengoj
Pa ty se dua lirine

Nese me do , Nese me do
Nese me do jam i njeti gabim

Nese me do Nese me do
Nese me do jam i bukuri fillim


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019