Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Nallbani - Vuj Moj Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  55

...
...

REF.:
Vuj moj zemer ti me mua
Vuj nuk ke ti asnje faj

...
...
Manjola Nallbani
Publikimi: 21/10/2021
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Eriona Rushiti
Video Produksioni: MAX Production
Music Production: Gmaj7
Nei: Mandi Xhambazi
Clothing: Joni Peci Store
Restaurant: Amazonic Tirana
Makeup Artist: Henri Gjata
Barber: Sezer HairstyleManjola Nallbani - Vuj Moj Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vuj Moj Zemer".
3. Video është e këngës "Vuj Moj Zemer", por nuk këndohet nga Manjola Nallbani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Manjola Nallbani:


Komente 0