A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Manushaqe Vata

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Manushaqe Vata është një këngëtare e njohur. Më datë 31 Gusht 2006, Manushaqe Vata publikon videoklipin "Zemrën Time Nuk E Kall Njeri". Më datë 8 Prill 2013, Manushaqe Vata publikon videoklipin "Pa Fjale Me Ke Lene". Më datë 3 Prill 2016, Manushaqe Vata publikon videoklipin "Cunat Nga Anglia", në bashkëpunim me Baba Li....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Luljeta Kuraja

Entela Ilirjani

Emira Ademi

Ema Bytyqi

Mimoza Abedini

Mimoza Selimi

Aida Hani

Sevi

Liliana Kanina

Jorida Zaimaj


Tags: Manushaqe Vata, Joly

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019