Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marc Anthony - Por Amar Se Da Todo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Por amar, por amar
cuantas veces la vida se da
por amar, por amar
cuantas veces la vida se da

Por amar
quien no hizo castillos
por amar
quien no fue soe¦»dor
y entregi¢Â¦i£Â¤ni£Â¬Â° hasta su orgullo
y sus suee§‰s
por amar
como prueba de amor

Por amar se da todo en la vida
mil te quieros tambien el adie«Ž
una lagrima y una sonrisa
y se hiere a quien tanto se ami¢Â¦i£Â¤ni£Â¬Â°por amar yo me fui¢Â¦i£Â²i£Â¬n de tu vida
y llori¢Â¦i£Â„²i£Â¬Â¸ estando lejos de ti
buscando tus brazos
y hoy canto feleŸŸ

Coro:

Por amar, por amar
por amar te entrego el coraze«Nuk kemi video për këtë këngë.
Marc Anthony - Por Amar Se Da Todo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Por Amar Se Da Todo".
3. Video është e këngës "Por Amar Se Da Todo", por nuk këndohet nga Marc Anthony.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marc Anthony:


Komente 0