Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marc Anthony - Y Sigues Siendo Tu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A veces tu recuerdo
me ataca por la espalda
surge de una cancion
de un perfume
o sin razon
hiriendo sin piedad
mi corazon

A veces tu recuerdo
se esconde en otros labios
me habla con tu voz
y me dice "mi amor"
y pretendo
que te estoy besando

Y sigues siendo tu
el centro de mi mundo
sigues siendo tu
mi dolor mas profundo
lo que no pudo ser
lo que siempre amare
a veces es tan cruel
recordarte otra vez

A veces tu recuerdo
se sienta aqui­ a mi lado
vuelve a mirarme
con intensidad
y ciegamente vuelvo
a confi­ar
pero se esfuma
si quiero abrazarloNuk kemi video për këtë këngë.
Marc Anthony - Y Sigues Siendo Tu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Y Sigues Siendo Tu".
3. Video është e këngës "Y Sigues Siendo Tu", por nuk këndohet nga Marc Anthony.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marc Anthony:


Komente 0