Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marc Anthony - I Wanna Be Free Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


All my life
I've followed signs
On many a road

Tried to find
What was right
And do what I'm told

But sometimes
You cross the line
And never can go back home

I've been here
And I've been there
Always on the go

Looking for
Something more
To call my own

Up to now
I have found
That life as a whole was cold

'Cause I've never belonged

[Chorus:]
I wanna be free
And live without warning
I wanna finally see
What it's like on the other side
I wanna be free
'Cause a new day is dawning
I wanna be me
I wanna show the world I'm alive

Who's to say
I need change
And I am not what I'm not

Look at me
And what you see
Has been through alot

Now it's time
For me to find
What love's really all about
And all that I've lived without

[Repeat Chorus]Nuk kemi video për këtë këngë.
Marc Anthony - I Wanna Be Free
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Wanna Be Free".
3. Video është e këngës "I Wanna Be Free", por nuk këndohet nga Marc Anthony.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marc Anthony:


Komente 0