Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marco Masini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2
 • Vendlindja:
 • Firenze 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Itali 
 • Mosha:
 • 56 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Marco Masini është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Marco Masini is a Italian singer and musician. He was known in the 1990s for his daring and extravagant way of singing. One of his greatest virtues is his voice due to his vocal range, which reaches difficult musical notes, according to experts. The critics acknowledge his significant gain in strength, with maturity, in addition to virtuoso rhythmic sense, interpretive strength and a tone of voice that stands out among popular singers, being rate...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Keith Urban

Marc Anthony

Gigi D'alessio

Riccardo Cocciante

Arash

Mika

Sting

David Bisbal

Akon

Justin Bieber

Tags: Marco Masini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet