Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Tirane 
BIOGRAFIA: Mardi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në Prill 2006, Mardi merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Fllad". Në Maj 2007, Mardi merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Akull". Në Maj 2008, Mardi merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Vetmi". Më datë 14 Gusht 2010, Dr.Itan publikojnë videoklipin "Te Ndjej, E Ndjej", në bashkëpunim me Flaka & Mardi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Sokol Musaj

Florian Kollaj

Lucky Voice

Fjorentin Dore

Emir Plava

Ermal Ponoci

Butrint Bardhi

Foti Marko

Ylli Shaqiri

Kliton Roci


Tags: Mardi

Krijo Një Kartolinë