A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Margharita Stoja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Margharita Stoja është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Alma Jahja

Imelda Ahmataj

Ditaa

E Magjistruara

Qendresa Hoti

Drilona Tahiri

Venera

Kaltrina Shalaku

Ilda Dashi

Kristjana


Tags: Margharita Stoja

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019