Maria Aleksi
Maria Aleksi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi Greqi

Biografia

BIOGRAFIA: Maria Aleksi është një këngëtare. Më datë 7 Prill 2018, Maria Aleksi publikon videoklipin "Kohen E Gabuar". Muzika e këngës u punua nga B2N, teksti u shkrua nga Vojsava Alia. Videoklipi u prodhua nga FRAME Pro.Studio. Më datë 23 Korrik 2018, Maria Aleksi publikon videoklipin "Pa Mu". Muzika, teksti dhe orkestrimi u punuan nga B2N. Më datë 31 Gusht 2018, Maria Aleksi publikon videoklipin "Ti Dhe Une". Më datë 4 Dhjetor 2018, Maria Aleksi publikon videoklipin "Vit I Ri". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0