Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maria Duka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60
BIOGRAFIA: Maria Duka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2012, Maria Duka merr pjesë në The Voice Of Albania 2. Në Maj 2013, Maria Duka merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "I Don't Wanna Cry"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Maria Duka

Komente 0