Maria Lajçaj
Maria Lajçaj
Maria Lajçaj
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Maria Lajçaj është këngëtare e njohur. Më datë 29 Nëntor 2010, Maria Lajçaj publikon videoklipin "Kenga Ime Bashkon Trojet".

Në vitin 2012, Maria Lajçaj publikon albumin "2 Me 8"

Në vitin 2012, Maria Lajçaj, Viki Lulgjuraj & Amanda Ujkaj publikojnë albumin "Të Bukurat E Malsisë"

Më datë 1 Korrik 2013, Maria Lajcaj publikon videoklipin "Fenomen". Muzika e këngës u punua nga Gjon Bibaj, teksti u shkrua nga Gjon Bibaj. Videoklipi u prodhua nga Musical.

Më datë 26 Tetor 2014, Maria Lajçaj publikon videoklipin "Shqipja Jone".

Më datë 1 Prill 2015, Maria Lajçaj publikon videoklipin "Dasma Ma E Bukur".

Më datë 18 Qershor 2019, Maria Lajçaj publikon videoklipin "Perfekt".

Më datë 16 Qershor 2021, Gjon Lleshi publikon videoklipin "Hajt Bre Djalo", në bashkëpunim me Maria Lajçaj. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Valon Biba.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0