Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marie Lajqaj - Ne U Takuam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ne u takuam restorant iliria
ne shikim te par lindi dashuria
me pelqeve te pelqeva ne te vertet
per tu bashkur nuk ishte leht

Prita prita me ne fund erdhi
U bashkuam u martuam u bem me femij
1000 do prisja 1000 do vdisja
ti je e vetma dashuri

mE NDALUAN ME TE PA ME BISEDU
oH s a shum kam qa pa te taku
me tha ka met lan ka met harru

Prita prita me ne fund erdhi
U bashkuam u martuam u bem me femij
1000 do prisja 1000 do vdisja
ti je e vetma dashuri


Ky tekst u dërgua nga ELONA

Marie Lajqaj - Ne U Takuam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne U Takuam".
3. Video është e këngës "Ne U Takuam", por nuk këndohet nga Marie Lajqaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maria Lajçaj:


Komente 0