Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maria Lajçaj - Na Jena Na Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

tingellin e kam thote shqiptari
e tirana o orkestrimi
theksin e ka shkru prishtina
e mbare kombi e vene kendimi.
Na jena na
shqiptaret numer nje
e kush na ka inatin
vete e dine ata,
na jena na
kendojme e bejme sefa
muziken ne gjak e kemi
e vallezojme pa ja nda
´´ tingellin e kam thote shqiptari
e tirana o orkestrimi
theksin e ka shkru prishtina
e mbare kombi e vene kendimi (3)
na jena na
shqiptaret numer nje
e kush na ka inatin
vete e dine ata
na jena na
te gjithe bashke me u pa
sa bukur sa lezet
shqiptaret ne nje shtet
tingellin e kam thote shqiptari
e tirana o orkestrimi
theksin e ka shkru prishtina
e mbare kombi e vene kendimi (2)


Ky tekst u dërgua nga antonella

Maria Lajçaj - Na Jena Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Jena Na".
3. Video është e këngës "Na Jena Na", por nuk këndohet nga Maria Lajçaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maria Lajçaj:


Komente 0